Переможці МАН

Щиро вітаємо наших учнів- переможців ІІ-го( обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу- захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.
Повшенко Софія (9-А клас) – секція теологія, релігієзнавство та історія релігії;
відділення філософії та суспільствознавства – ІІ місце;
Кадуха Анастасія (9-А клас) – секція історичне краєзнавство, відділення історії –
ІІ місце;
Харченко Вікторія (9-В клас) – секція етнологія, відділення історії – ІІ місце;
Оніщенко Поліна (9-А клас) – секція філософія, відділення філософії та суспільствознавства – ІІІ місце;
Сліпченко Дарія (9-В клас) – секція археологія, відділення історії – ІІІ місце.
Вітаємо наукового керівника Нераденко Тетяну Миколаївну, кандидата історичних наук, методиста відділення історії Черкаського територіального відділення МАН України, керівника гуртка нашої школи, заступника директора з навчально-виховної роботи Нечитайла Олександра Всеволодовича, учителів Войнову Ольгу Василівну, Есенову Тетяну Петрівну, Заніздру Ірину Сергіївну, Доброхліба Сергія В’ячеславовича.

ПИШАЄМОСЯ НАШИМИ ПЕРЕМОЖЦЯМИ!

Бажаємо подальших успіхів та нових творчих здобутків!