Майбутнім першокласникам
Календар навчання
Протидія булінгу

Переможці МАН

Щиро вітаємо наших учнів- переможців ІІ-го( обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу- захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.
Повшенко Софія (9-А клас) – секція теологія, релігієзнавство та історія релігії;
відділення філософії та суспільствознавства – ІІ місце;
Кадуха Анастасія (9-А клас) – секція історичне краєзнавство, відділення історії –
ІІ місце;
Харченко Вікторія (9-В клас) – секція етнологія, відділення історії – ІІ місце;
Оніщенко Поліна (9-А клас) – секція філософія, відділення філософії та суспільствознавства – ІІІ місце;
Сліпченко Дарія (9-В клас) – секція археологія, відділення історії – ІІІ місце.
Вітаємо наукового керівника Нераденко Тетяну Миколаївну, кандидата історичних наук, методиста відділення історії Черкаського територіального відділення МАН України, керівника гуртка нашої школи, заступника директора з навчально-виховної роботи Нечитайла Олександра Всеволодовича, учителів Войнову Ольгу Василівну, Есенову Тетяну Петрівну, Заніздру Ірину Сергіївну, Доброхліба Сергія В’ячеславовича.

ПИШАЄМОСЯ НАШИМИ ПЕРЕМОЖЦЯМИ!

Бажаємо подальших успіхів та нових творчих здобутків!
Інформація для переселенців
Віртуальна вчительська