Міжнародний день рідної мови

21 лютого – Міжнародний день рідної мови. Рідна мова – це важливий носій цінностей, знань, які передаються від покоління до покоління.
В Черкаській спеціалізованій школі № 27 цей день розпочався з подорожі до Країни Мовознавства. Учні 2-Б Кл. (Кл. кер. Корченкова О.С.) завітали до шкільної бібліотеки. Бібліотекар Засоріна Н.О. ознайомила дітей з книжковою виставкою “Ти могутня, рідна мово!” Учні декламували вірші про мову, відгадували загадки, прислів’я. Активну участь взяли в грі : “Мовні родзинки для кмітливої дитинки”, переглянули відеокліп “Гімн українській мові”.
Бібліоурок “Сила нашої мови” пройшов у 3-х класах. Учні переглянули відеопрезентацію “Найцікавіше про українську мову”. Змістовно пройшли ігри-змагання: “Відгадай зашифроване прислів’я”, “Кошик народної мудрості”. Отже, день закінчився, а рідне слово нехай лунає над просторами землі, нехай набирає сили, хай зігріває серця українців у різних куточках планети!