Учнівський парламент

Вітаємо у світі Учнівського Парламенту!

Ми – команда енергійних, креативних та відданих учнів, які вірять у силу змін та хочуть зробити нашу школу ще крутішою. Учнівський Парламент – це місце, де вібрації завжди на висоті, а ідеї розцвітають як яскраві квіти навесні.

Ми створюємо нові можливості для учнів, організовуємо заходи, які вас захоплять, та допомагаємо впливати на розвиток школи. Наша мета – зробити школу більш інтерактивною, креативною та дружньою для всіх.

Учнівський Парламент – це команда, яка вірить у силу об’єднаної дії та готова до подальших досягнень у навчанні та вихованні. Будьте з нами, і разом ми зробимо нашу школу ще кращою та цікавішою для всіх учнів!

Президентка школи: Оніщенко Поліна учениця 11 – А клас;

Президентка школи – це вищий представник учнівської спільноти і важливий лідер в навчальному закладі. Її завданням є сприяння розвитку школи, підтримання гармонійного співіснування учнів та вчителів, а також забезпечення активної участі учнів у шкільному житті та вирішенні важливих питань.

Прем’єр – міністер школи: Красовська Олександра 10 – Б клас;

Прем’єр-міністр школи – це права рука президента школи. Вона сприяє розвитку учнівського лідерства, розумінню важливості співпраці та внесенню позитивних змін у шкільному середовищі. Вона надає учням можливість навчатися та рости як майбутнім лідерам.

Мінітерство волонетерства:

Міністерство Волонтерства у Школі – це особлива ініціатива, що розширює горизонти навчального процесу, сприяє розвитку соціальної відповідальності та підтримує позитивне шкільне середовище. Ця ініціатива дозволяє учням долучитися до волонтерської діяльності та створити міцну культуру волонтерства у школі.

Чому волонтерство важливе в школі:

• Волонтерська діяльність розвиває лідерські якості та виховує в учнях відчуття відповідальності перед громадою.
  • Волонтерство підтримує розвиток соціальної взаємодії та співпраці між учнями та вчителями.
  • Волонтерські проекти вчать учнів цінити допомогу і підтримку, які вони надають іншим.
  • Волонтерство виховує громадянську свідомість та формує активних громадян.

Міністерство інформації:

Міністерство Інформації в Школі – це ініціатива, спрямована на забезпечення доступу до інформації, розвиток медіаграмотності та підвищення обізнаності учнів у сучасних медійних та інформаційних питаннях. Ми прагнемо підтримувати культуру інформованості, розвивати критичне мислення та виховувати відповідальних користувачів інформації.

Міністерство дозвілля та культури:

Міністерство Культури та Дозвілля в Школі – це один з найважливіших підрозділів учнівського парламенту. Ми віримо, що культурні та розважальні ініціативи грають ключову роль у навчальному процесі, допомагаючи учням розвивати себе, знайомитися з різноманітністю світу і збагачувати своє навчання.

Міністерство Культури та Дозвілля в Школі завжди працює над розширенням можливостей для учнів розвивати свої таланти, експериментувати та насолоджуватися різноманіттям культурних і суспільних заходів. Ми запрошуємо всіх учнів взяти участь у наших проектах та відкрити для себе світ культури та творчості.

Міністерство науки:

Міністерство Науки в Школі – це ініціатива, спрямована на підтримку і розвиток наукового дослідження та інновацій у навчальному закладі. Ми прагнемо впроваджувати методи наукової роботи у навчальний процес, створювати умови для розвитку наукової цікавості учнів та допомагати їм реалізовувати свої наукові проекти.

Корисна інформація для учнів:

Громадські організації до яких можна долучитися:

Фундація регіональних ініціатив – всеукраїнська молодіжна громадська організація, що займається підтримкою молодіжного руху та підготовки молодих лідерів в Україні.

«Пласт» – національна скаутська організація України. Метою Пласту є сприяти всебічному патріотичному вихованню і самовихованню української молоді на засадах християнської моралі.

Молодіжний ресурсний центр в місті Черкаси – це простір твого саморозвитку та нових знайомств.