Вітаємо учнів призерів МАН!

Цього року шкільна команда юних науковців, які захищали честь нашого навчального закладу у І-му (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України була представлена учнями 9-х класів. Усього у марафоні  інтелектуалів узяли участь 5 учнів. Усі вони з честю витримали випробування І етапу та представлятимуть нашу школу і місто Черкаси у ІІ-му (обласному) етапі знаного конкурсу.

Вітаємо учнів, які здобули призові місця у своїх секціях:

Повшенко Софія (9-А клас) секція теологія, релігієзнавство та історія релігії; відділення філософії та суспільствознавства  ІІ місце;

Кадуха Анастасія (9-А клас) секція історичне краєзнавство, відділення історії; науковий керівник – ІІ місце;

Оніщенко Поліна (9-А клас) секція філософія, відділення філософії та суспільствознавства IІІ місце;

Сліпченко Дарія (9-В клас) секція археологія, відділення історії – ІІІ місце;

Харченко Вікторія (9-В клас) секція етнологія, відділення історії – ІІІ місце;

Вітаємо наукового керівника Нераденко Тетяну Миколаївну, кандидата історичних наук, методиста відділення історії Черкаського територіального відділення МАН України, керівника гуртка нашої школи та учителів української мови та літератури Войнову О.В., Есенову Т.П., учителя історії Заніздру І.С., учителя інформатики Доброхліб С.В. Щиро вдячні за багаторічну співпрацю Нераденко Т.М., професіоналу з великої літери, педагогу, який заряджує своїми знаннями наших учнів, закохує їх в історичні науки та прищеплює навички науково-дослідницької роботи. Сподіваємося на нові досягнення наших юних науковців, адже попереду у них обласний етап конкурсу.

Бажаємо успіхів та натхнення!