Гуртки

Хореографія (1-5 класи)
Танець займає значне місце в системі естетичного виховання дітей. Засобами хореографічного мистецтва, у дітей формується культура поведінки та спілкування, прищеплюється любов до прекрасного, відбувається духовне збагачення та прагнення до фізичної досконалості. А ось і результати нашої плідної праці на хореографічному гуртку. Танець займає значне місце в системі естетичного виховання дітей. Засобами хореографічного мистецтва, у дітей формується культура поведінки та спілкування, прищеплюється любов до прекрасного, відбувається духовне збагачення та прагнення до фізичної досконалості. А ось і результати нашої плідної праці на хореографічному гуртку.
«Джура» (7-8 класи)
З метою формування та розвитку повноцінної особистості, гармонійної людини, патріота Батьківщини в школі працює військово-патріотичний гурток ,, Джура,,
Усі заняття в гуртку спрямовані на поглиблення знань учнів, розширення їх кругозору, виховання загальнолюдських християнських цінностей, формування світогляду громадян незалежної демократичної держави, сповнений національної гідності та поваги до інших народів.
«Web-дизайн» (8-10 класи)
Під час роботи гуртка ,, Вступ до web-дизайну,, діти опановують основи роботи з мовою розмітки гіпертексту та створення сайтів.
«Рух-це життя!» (5-6 класи)
На заняттях діти здобувають не тільки спортивні, а й прикладні знання.
Гурток розвиває всі необхідні для комфортного життя рухові якості.
Бісероплетіння (4-10 класи)
Гурток бісероплетіння ” Натхнення”. Плетіння бісером сприяє розвитку уваги, посидючості, фантазії, уяви, розвиває образне й просторове мислення, художній смак та естетичне спрійняття світу.
«Умілі ручки» (1-4 класи)
Гурток “Умілі ручки”. Декоративно-ужиткове мистецтво є джерелом духовного розвитку особистості, позитивно впливає на психічну діяльність, формує та розвиває моральні й естетичні ідеали, творче мислення та науковий світогляд.
Мала Академія наук України (9-11 класи)
Мала Академія наук України забезпечує організацію і координацію науково-дослідницької діяльності учнів, створює умови для їх інтелектуального, духовного, творчого розвитку та професійного самовизначення.
Шкільний історичний клуб “Моя Черкащина” (8-9 класи)
Шкільний історичний клуб розпочав свою діяльність з вересня 2023 р. Гуртківці мають змогу ознайомитися з історичним краєзнавством Черкащини, а також дізнатися про спеціальні історичні дисципліни: геральдику, нумізматику, історичну географію. Члени гуртка беруть участь у різних конкурсах, наприклад, у конкурсі презентацій при ЧНУ ім. Богдана Хмельницького.