ДО УВАГИ!!!

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішила встановити з 00 години 00 хвилин 12 листопада 2021 року червоний рівень епідемічної небезпеки на території Черкаської області”.

Тому з п’ятниці 12 листопада 2021 року Черкаська спеціалізована школа 27 працює так: учні 1-4 класів продовжують навчатися в очному форматі ( також працює група продовженого дня, гуртки для учнів 1-4 класів, їдальня).

5-11 класи з п’ятниці 12 листопада 2021 року переходять на навчання з використанням дистанційних технологій на основі платформи Google Classroom та Google Meet.

Перебування сторонніх осіб забороняється ( учні 5-11 класів, батьки, бабусі, дідусі, родичі тощо). Вхід та вихід учнів 1-4 класів здійснюється за допомогою класоводів.