День української писемності та мови

Черкаська спеціалізована школа №27  І-ІІІ ступенів ім. М.К.Путейка вітає всіх з Днем української писемності та мови. У нашому закладі це свято пройшло цікаво. Найменші діти (1-4 класів) багато дізналися про запровадження Дня української писемності та мови з відеожурналів і усного журналу «Одна вона у нас така…» ,проведених класними керівниками та майбутніми випускниками.  Учні молодшої школи створювали малюнки до виставки «З бабусиної скрині», цікавилися виставкою книжок «Читаємо українською», навіть запрошували посмакувати національними стравами. На першому уроці всі здобувачі освіти, з першого по одинадцятий клас, писали диктант .

Діти 5-6-х класів брали участь у конкурсі скоромовок «Усіх скоромовок не перескоромовиш, не перевискоромовиш»,перемож-цями якого стали Щербак Аліна (6-А клас) та Сенітович Костянтин (5-Б клас). Друге місце посів Бойко Віталій, учень 6-В класу. Він розповідав скоромовки найшвидше, але знав їх трохи менше за переможців.

Під час пісенного марафону вся школа чула не тільки задушевні народні пісні, а й бачила танці найбільш емоційних учасників заходу. Виконувалися календарно-обрядові, ліричні пісні про кохання, а вже жартівливу пісню «Ти ж мене підманула…» підхопили всі присутні. По всій будівлі розносився потужний голос Бутиріна Тимура, ніжні голоси Ізуїти Валерії, Кучеренко Софії, Боровець Каріни, Стемблер Злати, Коваль Вікторії, Келеберди Анни, Романенко Дар`ї, Губчук Вікторії, Шанауріної Єлизавети, Харченко Вікторії, Ніколаєнко Анастасії, Полівець Владислави, Сліпченко Дарини, Кашкіної Анастасії, звучали перебори гітар Удуденко Анастасії й Романової Міли. А 10-А й 11-Б класи співали в повному складі!

Учасники й переможці заходів були нагороджені грамотами.