Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Конкурс проводиться відповідно до Указу Президента України від 30 вересня 2010 року № 928 «Про Міжнародий мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка». Мета Конкурсу піднесення престижу української мови і літератури у молодого покоління, підвищення рівня загальної мовної культури, виховання в учнівської молоді почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю, вшанування Великого Кобзаря.

У  І (шкільному) етапі  Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка в Черкаській спеціалізованій школі № 27 взяло участь 423 особи.

Традиційно день  розпочався з музично-літературної композиції  «Наша пісня, наша дума не вмре, не загине».

О 9.30 учні 5-11 класів розпочали виконувати завдання І (шкільного) етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Переможцями Конкурсу стали: Неїленко Софія Романівна (5-А клас), Мироненко Віталій Миколайович, Шевченко Володимир Васильович (6-А клас),  Черніченко Софія Олександрівна (7-А клас), Чандел Ешлі Самирівна (8-Б клас) Клочко  Єлизавета Вадимівна (9-А клас), Костюк Олександра Сергіївна (11-Б клас)

pic pic_2

pic_3