“Урок медіаграмотності для школярів” пройшов для учнів 8-11 класів у Черкаській спеціалізованій школі №27 I-III ступенів ім. М.К. Путейка

У сучасному цифровому світі, де інформація переповнює кожен аспект нашого життя, медіаграмотність стає надзвичайно важливою навичкою для всіх. Медіаграмотність означає більше, ніж просто здатність розуміти та аналізувати інформацію, яка до нас надходить через різноманітні медіа. Це також про здатність критично оцінювати, розрізняти між правдивими та неправдивими відомостями, а також ефективно комунікувати в цифровому середовищі.

Сьогодні для учнів Черкаської спеціалізованої школи №27 I-III ст. ім.М.К.Путейка директор Інтернет-видання “Вичерпно” Анна Романенко спільно з журналісткою Інтернет – видання “Вичерпно” Ліною Костенко провели “Урок медіаграмотності для школярів”. У межах уроку, журналістки роглянули з учнями 8-11 класів важливі теми:

• медіаграмотність в умовах сьогодення;
• інформаційний шум;
• маніпуляція та фейки;
• розвиток критичного мислення в молодого покоління;
• як аналізувати медіа та те, що вони публікують;
• як протидіяти пропаганді агресора.

Дякуємо за цікаву та корисну інформацію!