“Науковий пікнік” у Черкаській спеціалізованій школі №27 I-III ступенів ім. М.К. Путейка

У рамках співпраці з Черкаським державним технологічним університетом / ЧДТУ у Черкаській спеціалізованій школі №27 I-III ст. ім.М.К.Путейка відбувся “Науковий пікнік”🤗
Для учнів 9-11 класів були проведені інтерактивні уроки від викладачів університету. На шкільному подвір’ї діяли активні локації, де учасники освітнього процесу могли знайти різні цікавинки.
Для учнів 10-11 класів ректор, доктор політичних наук, професор Олег Григор провів урок, під час якого потенційні абітурієнти ознайомились з порядком вступної кампанії.
На завершення директор Черкаської спеціалізованої школи №27 I-III ступенів ім. М.К.Путейка Леся Пасічник та ректор Черкаського державного технологічного університету Олег Григор підписали меморандум про подальшу співпрацю.