У Черкаської спеціалізованої школи №27 I-III ступенів ім. М.К. Путейка відбулась зустріч професійної спільноти класних керівників 1-11 класів.

27 березня у Черкаській спеціалізованій школі №27 I-III ст. ім. М. К. Путейка відбулася креативна зустріч професійної спільноти класних керівників 1-11 класів за темою:” Від емоційного та професійного вигорання до “антикрихкості “.
Під час зустрічі колеги поділилися своїми досвідом та ідеями про те, як вони подолають стресові ситуації, що допомагає побудувати “антикрихкість”.
Було запроваджено декілька практичних вправ та методик, які допоможуть класним керівникам сприяти розвитку емоційної компетентності та стресостійкості учнів, що важливо для їх подальшого успіху та благополуччя.