Засідання педагогічної ради у Черкаській спеціалізованої школи №27 I-III ступенів ім. М.К. Путейка

28.03.2024 у Черкаській спеціалізованій школі 27 I-III ст. ім.М.К.Путейка відбулося засідання педагогічної ради. На якому педагоги опрацювали наступні питання:
1. Про організацію роботи з протидії булінгу та цькування учасників освітнього процесу в освітньому просторі.
2. Про стан виконання Програми “Про подолання освітніх втрат здобувачами освіти ЧСШ 27”.
3. Про організацію роботи з попередження цькування із застосуванням цифрових технологій (кібербулінг).
4. Про підсумки проведення атестації педагогічних працівників.
5. Про проведену роботу з комплексного самооцінювання ефективності ВСЗЯО у 2023-2024 н.р.
6. Реалізуємо 11ключових компетентностей НУШ: звичайні форми роботи – новий підхід.