Учні Черкаської спеціалізованої школи №27 I-III ступенів ім. М.К. Путейка посіли II місце у міському краєзнавчому заліку “Рідній Черкащині – 70”

22 березня в Палаці молоді відбувся міський краєзнавчий залік “Рідній Черкащині – 70”. Команда Черкаської спеціалізованої школи №27 I-III ст. ім. М.К. Путейка у ЗАГАЛЬНОМУ ЗАЛІКУ посіла ІІ місце, ставши однією з п’яти команд, що перемогли в брейн – ринзі, виборовши 2 місце у конкурсі кросвордів і 3 у вікторині. Підготував здобувачів освіти 10-А класу Біду Марину, Головко Віру, Бірюкова Дмитра, Тищенка Василя викладач історії Попов Максим Максимович. Вітаємо достойних учнів достойного вчителя!!!