Випускний-2023!!!

Субота 10 червня була наповненена драйвом, урочистістю, смутком та любов’ю. А все тому, що у Черкаській спеціалізованій школі № 27 I-III ст. ім. М.К.Путейка відбувся справжній зірковий патріотичний випускний 11-А класу, класний керівник Касьян Тетяна Миколаївна.
Розпочалося свято урочистим дефіле випускників, під час якого кожен зміг проявити себе.
Під час свята випускники співали пісні та декламували вірші.
Наповнений лірикою був виступ директорки закладу Пасічник Лесі Григорівни, після якого відбувся процес, задля чого зібралися сьогодні наші випускники, їхні батьки та вчителі – вручення свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти.
Наші випускники були вдячні своїм батькам за виховання та підтримку і висловили це за допомогою танцю подяки.
Апогеєм ліризму став виступ класного керівника Касьян Тетяни Миколаївни, під час якого вона вручила листи випускникам, які вони писали самим собі у 5-му класі.
Вітання вчителям та однокласникам також виголосили і ті діти, які зараз знаходяться не в Україні.
Зірковий випуск 11-А відбувся жваво, драйвово та водночас проникливо.
Бажаємо нашим випускникам щасливої, сповненої цікавих пригод та насолод дороги в доросле життя!