Майбутнім першокласникам
Зворотній звязок
Школа раннього розвитку
Нова українська школа
Календар навчання
Сторінка медичної сестри
Протидія булінгу

Висловлювання про школу випускників:

Ткаченко Александр:   Школа для мене – другий дім. Школа дала мені вірних друзів, допомогла  знайти себе в житті, за що я дуже вдячний всім вчителям.

Топчий  Диана:  Провчившись  11 років у своїй рідній школі, я зрозуміла, що вона мене виховала і дала всі найкращі якості, які я маю. Школа навчила мене людяності і чесності.Школа стала для мене другою домівкою ,а вчителі другими батьками.

Огороднікова Анастасія: Залишаючи 27 школу, я можу впевнено сказати, що вона для мене найкраща и  дуже багато для мене значить. Школа побудована з фундаменту, який підтримує знання, -безцінний досвід вчителів ,любовь до дітей и велика доброта. Я дуже вдячна вчителям ,особисто Надії Іванівні, яка намагалась зробити з нас людей високої морали.Також школа дала мені найкращого класного керівника Олену Павлівну, яка була для нас не тільки вчителем а і другом. 27 школа – найкраща, адже тут найкращі вчителі, які ніколи тебе не зрадять.

Овчаренко Мирослава:  Я  навчалась в 27 школі 11 років. Хочу подякувати батькам,  що віддали мене саме в цю школу, яка стала для мене другим домом. Однією великою сім’єю. Хочу подякувати своєму першому класному керівникові Сірош Оксані Русланівні, яка вклала в нас свою любов  та тепло, і  віддала нам частинку свого серця. Хочу подякувати директору нашої школї Надії Іванівні, моєму класному керівникові Олені Павлівні за все те, що вони робили для нас. Я буду дуже сумувати за школою

Кимберський Захар:  Наша школа для мене це місце де мене виховали. Ці стіни як рідні. Саме тут я поступово став справжньою людиною Я пишаюсь,тим, що вчився в цій школі.І впевнено можу сказати, що тут виховують справжніх людей. Вірних, чесних та освідчених.

Клювак Анна :  Ця школа дала мені найсщасливіше дитинство, справжніх друзів, вона стала для мене другим домом, однокласники другою сім’єю. У нашій школі завжди були дуже теплі стосунки ,ми завжди були одним  цілим. У нас найкращий директор Надія Іванівна. Саме Надія Іванівна   є прикладом порядної і справжньї людини. Дякую Надії Іванівні за те ,що  зуміла зібрати найкращих людей у цій школі. У нас найкращі вчителі.

Мельникова Майя:    Я безмежно вдячна своєму класному керівнику, всім учителям і нашому директору Надії Іванівні за все, що вони роблять для нас. Якщо чесно, то в мене не вистачить слів  розповісти про те, що школа для мене значить.  Саме тут я познайомилась зі своїми друзями, які завжди прийдуть на допомогу, адже такими нас виховала наша 27 школа. Тут я зустріла людей, які є прикладом для мене, наших вчителів. Я пишаюся тим, що є  випускницею 27 школи.

Рябіга Вікторія :   Я пишаюсь тим, що навчаюсь у школі 27. У ній працюють добрі й чуйні вчителі, які допомагають словом і ділом, люблять нас, піклуються про нас, як про власних дітей.

Шестопалова Анастасія :   У моєму житті є людина з Великої літери -це наш директор Надія Іванівна. Вона  створила таку школу, в якій кожна дитина себе почуває  частиною  однієї великої сім’ї. Надія Іванівна зуміла зібрати колектив однодумців де кожен хвилюється за  дітей..  Дуже сподіваюсь, що школа такою залишиться назавжди. І коли в мене з’являться діти,  я  з величезною радістю віддам у 27 школу і буду спокійна за них.

Васильківська Анастасія:   Я вчусь у цій школі з 1 класу і завжди відчучава теплоту  вчителів . Школа стала для мене другим домом Тут порядні і привітні діти і найголовніше –  добрі й чуйні вчителі. Тут наш директор Надія Іванівна, яка вклала в кожну дитину частинку  свого серця. Вважаю, що труд наших вчителів безцінний.

Томіленко Марія:   Я дуже вдячна Надії Іванівні, що вона створила таку чудову школу і зібрала  неперевершений вчительській колектив.  Цим вчителям немає ціни, таких  більше просто немає. Це люди з безмежним натхненням та фантазією.  Наші вчителі знаходять різні шляхи вчити нас так,  що кожному  цікаво. Це школа, це вчителі  зробили з мене людину. Не просто людину на зовнішність  , а істоту  з людяним серцем і щирістю.

Безпала Вікторія:    У цій школі  всі чудові вчителі,  чудовий директор Надія Іванівна. Чудовий наш класний керівник – Валентина Георгіївна.

Сакун Олександр:   У 27 школу я прийшов тільки в цьому році. Я бачу, як вчителі хвилюються за дітей. Школа дала мені нових друзів, новий прекрасний клас, в якому всі дружелюбні. Я вдячний всім вчителям за те, що  навчаюсь тут, за весь прекрасний рік , який я  провів у 27 школі.

Кривенко Віталій:     Школа навчила мене спілкуванню з людьми, правильній  поведінці в суспільстві, дружбі,  любові, багатьом різним речам. Я хочу побажати школі таких чуйних вчителів і такого директора, як Надія Іванівна.

Сандакова Діана:    Для мене школа стала  другим домом . Тут мене навчили жити, розуміти, думати, дарували   турботу, теплоту й любов,  якою я зараз ділюсь зі всіма. Школа для мене як друга мама, і всі вчителі, техпрацівники й Учні –  одна велика родина. Хочу подякувати нашому директору Надії Іванівні . Якби не вона, школа не була б такою, як вона зараз є. Своїми зусіллями Надія Іванівна об’єднала всіх нас. Вона зробила нашу родину великою і сильною.

Чебанюк Микола: У школі 27 я навчився бути собою, вірити в себе, бути чесним і справедливим,  вихованим.  Я навчався в ній 11 незабутніх кращих років. Моя школа стала для мене Храмом  душі, де я можу відчувати себе вільно, де з маленького хлопчика зробили хорошого чоловіка, який не  кине друга в біді, буде завжди добрим і коли потрібна допомога, допоможе кожному. Цьому мене  навчили в 27 школі. Вона назавжди в моєму серці.

Тімергалін Олександр:    У цій школі я знайшов добрих, щиріх, справжніх друзів. Школа для мене  – це другий дім, а вчителі другі батьки. Дійсно, у цій школі дуже доброзичливі вчителі, які підтримають і допоможуть в  складній ситуації . Ця школа завжди залишиться для мене найкращою.

Теліга Дар’я Наша школа сама найкраща. Я вдячна вчителям, нашому директору Надії Іванівні ,що виховили мене слухняною, доброю дівчиною. А Любов Олександрівна стала для нас другою мамою. Я щаслива. що тут добрий і гарний директор Надія Іванівна і дуже мудрі вчителі.

Лєбжанова Настя:   Я щаслива усвідомлювати, що  головна частина мого життя пройшла в такому чудовому, дружньому,  розуміючому колективі.

Войтенко Даніїл   У нашій школі дуже гарні вчителі і взагалі в школі класно завдяки Надії Іванівні.

Єдина школа
Віртуальна вчительська
НМТ
Асинхронне навчання
Дистанційне навчання
Інформація для переселенців
Вибір на користь України
Платні освітні послуги
Корисні посилання