День української писемності
У І (шкільному) етапі ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови ім..Петра Яцика в Черкаській спеціалізованій школі № 27 взяло участь 614 осіб.
Традиційно День української писемності та мови в Черкаській спеціалізованій школі №27 розпочався з урочистої лінійки, яку підготували і провели учні 11-х класів під керівництвом учителя української мови та літератури Войнової О.В. Звучали вірші, пісні, «прийшли на свято» навіть Кирило й Мефодій.
О 9.00 годині розпочався І (шкільний) етап ХІХ Міжнародного конкурсу знавців української мови ім.Петра Яцика. Переможцями конкурсу стали: Софія (5-Аклас), (6-Б клас) (7-В клас), (8-А клас), Зумбарєва Марія (9-А клас) Кошова Анна (10-Б клас), Костюк Олександра (11-Б клас).
Учні 6-8 класів охоче взяли участь у конкурсі стіннівок на таку тематику: «Бринить, співає рідна мова», «Найпоширеніші помилки в українській мові», «Видатні мовознавці». Під час виготовлення газет школярі продемонстрували не лише знання рідної мови, а показали свої творчі здібності.
П ятикласники взяли участь у мовному ранкові «Мовограй» та конкурсі кросвордів, під час якого продемонстрували знання лексичного складу української мови.
Гра-конкурс «Мова наша рідна» сподобалася учням 7-8 класів.
На дітей 9-х класів чекав квест «Мовні цікавинки».
Учні 9-х класів були також задіяні в ігровому проекті «Щасливий випадок».
«Заговори, щоб я тебе побачив» – під таким гаслом зібралися за круглим столом учні 10-х класів, їхні вчителі української мови та класні керівники.
Учні 11-х взяли участь у заході «Філологічна еврика».
У бібліотеці була обладнана тематична виставка «Єдиний скарб у тебе – рідна мова».
Окрім зазначених вище заходів, в День української писемності та мови в Черкаській спеціалізованій школі № 27 проходила акція «Говорімо українською!». Вихованці закладу спілкувалися українською мовою не лише на уроках, а й під час перерв у неформальній обстановці. До акції долучилися й учні класів, у яких викладання базових предметів ведеться російською мовою.
Святкування Дня української писемності та мови стало надзвичайно популярним у навчальному закладі. Учні чекають можливості спробувати свої сили в різноманітних конкурсах, а вчителі – виявити творчі обдарування.