Останній дзвоник 2024

У Черкаській спеціалізованій школі №27 I-III ступенів пролунав останній дзвінок 2023-2024 навчального року.

Третій рік поспіль ми проводимо це свято в умовах повномасштабного вторгення. Та попри всі труднощі, педагогічний колектив та батьки докладають максимум зусиль, щоб діти мали змогу здобувати якісну освіту.

На шкільне свято завітав міський голова Черкас Анатолій Бондаренко та профільна заступниця міського голови Анастасія Чубіна. Особисто подякували освітянам за те, що попри повітряні тривоги, постійні загрози, вони долають всі виклики сьогодення та продовжують виховувати патріотів України.

Особлива подяка Збройним Силам України за можливість жити у тиловому місті та проводити подібні заходи.

Випускникам бажаємо впевненості, мужності та віри у власні сили. Нехай кожен знайде свій шлях до успіху!