У День Збройних Сил України до Черкаської спеціалізованої школи №27 I-III ступенів ім. М.К. Путейка завітали гості з ВІТІ ім. Героїв Крут

Сьогодні, у День ЗСУ, до Черкаська спеціалізована школа 27 I-III ст. ім.М.К.Путейка завітали шановні гості. Відбулася зустріч з представниками ВІТІ імені Героїв Крут. Це вищий військовий навчальний заклад України, який готує офіцерів військ зв’язку для усіх силових структур України. Капітан Домашенко Юлія та курсант Пивоварчук Данило ознайомили учнів з корисною інформацією про факультети інституту та особливості вступу. Найдорожчим подарунком від наших гостей стали: бойовий прапор України та фото захисника Ірпеня- нашого випускника Петровського Олега Євгеновича, нині полковника, заступника начальника інституту з МПЗ ВІТІ імені Героїв Крут.