День відкритих дверей

26 квітня 2023 року у Черкаській спеціалізованій школі 27 ( директор Пасічник Л Г) відбувся День відкритих дверей для майбутніх першокласників та їх батьків. Насичене спілкування з класоводами перших класів Роєнко М. А., Філенко Т. Г., проєктна робота, цікаві досліди під керівництвом вчителя хімії Строгалової О. М., відеопрезентація роботи у рамках НУШ (Чорна О. М.), презентація роботи окремих шкільних гуртків (Косенко Р.В., Добрянська О. І.), відвідування укриття закладу, робота в дослідницьких локаціях ( Нечитайло Т. І., Пашкова І.В., Карпенко Н. М., Ткаченко К.С., Гуйван Л.В., Кропива А. В., Корченкової А. С.), танцювальний патріотичний флешмоб від Дернова К.В., подарунки та спільне фото- така насичена програма була від закладу! Майбутні першокласники з радістю брали активну участь у кожному етапі програми.
Шановні батьки, дорогі діти, дякуємо за участь, приділений час, чекаємо на вас!