З НОВИМ РОКОМ!!!

Ось і наблизився до завершення один із найскладніших років в нашому житті. За 2022 рік Черкаська спеціалізована школа №27 пройшла багато випробувань: війна, навчання в укритті і без світла. Однак, дякуючи українським захисникам, ми щасливі, що маємо змогу навчатися і навчати в такі нелегкі для України часи.
Бажаємо нашій шкільній родині найголовнішого – миру, перемоги, світла та тепла! Нехай у Новому році попереду на нас чекають тільки хороші і світлі події, нехай нас оточують добрі і веселі люди, а в будинках наших буде затишно, тепло і мирно. Бажаємо вам зустріти та провести Новий рік без повітряних тривог та зі світлом в душі і приладах. Нехай символи 2023 року – кіт та кролик принесуть вашим родинам щастя, здоров’я, добробут та злагоду.
З Новим 2023 роком!