Зустріч з засновником Патріотичного музею АТО

В рамках вивчення предмету Захист України та з нагоди Дня захисників та захисниць України в Черкаській спеціалізованій школи #27 для учнів 11 класу було проведено зустріч з засновником Патріотичного музею АТО Олексієм Святенком та його побратимом паном Юрієм. Під час зустрічі учні дізналися більше про причини та перебіг російсько-української війни і познайомилися з сучасною зброєю, якою наші захисники виборюють перемогу.

Також зустріч було організовано в процесі вивчення теми з Основ здоров’я “Мінна безпека. Правила поводження з вибухонебезпечними предметами” для учнів 5-х класів. Сучасні реалії життя вимагають від всіх нас психологічної готовності до дій у разі небезпеки, спричиненої ракетними обстрілами та диверсійним мінуванням. Саме тому, слід наочно познайомитись з правилами поводження з різноманітним сучасним озброєнням. Дякуємо пану Олексію за таку можливість.