Майбутнім першокласникам
Календар навчання
Протидія булінгу

Великдень-2022

У Черкасах відбудеться Благодійна акція «Великдень-2022». Про це повідомляє Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Спеціально для його проведення професійні кухарі черкаських закладів освіти виготовлять 2 тисячі смачних пасок, які продаватимуть на чотирьох різних локаціях:

• 21 квітня, 12:00 год. – ТРЦ «Любава»;
  • 21 квітня, 12:00 год. – Площа ЦДЮТ;
  • 21 квітня, 12:00 год. – Площа біля кав`ярні «Фабрика кави» (вул. Сумгаїтська,39);
  • 21 квітня, 15:00 год. – Сквер «Юність».

Ярмарок відбудеться символічно у «чистий четвер» – день коли за традиціями українські господині випікають паски, і всі черкасці та гості нашого міста, яких ми радо зустрічаємо та приймаємо, зможуть не лише підготуватись до свята придбавши смаколики, але й одночасно зробити добру справу. Одразу після завершення ярмарку всі кошти будуть передані на потреби ЗСУ.

Інформація для переселенців
Віртуальна вчительська