Дитячі книги-ювіляри 2022

Довголіття книги залежить від її читачів. У кожної книги свій характер, своя доля, свій шлях до читача. Це книги, які читають і перечитують. Хороші книги не старіють, їм дана вічна молодість та оновлення в часі. Саме тому 31 січня та 3 лютого 2022 року для учнів 2-А, 3-А, 3-Б була проведена презентація “Дитячі книги-ювіляри 2022”. Учні разом з бібліотекарем Засоріною Н.О. пригадали шедеври світової літератури, які відзначають свій черговий ювілей. Свої думки, враження і бачення казок у сучасному житті розкрили в грі: “Відгадай, розкажи!” Отже, книга – це промінець духовності, який світить в душах читачів, навчає мудрості, добру, чесності, чуйності та допомагає поповнювати свій словниковий запас.