ДО УВАГИ!!!

ДО УВАГИ!

Починаючи з 12 січня 2022 року в школу щоденно надходять повідомленнями про замінування закладу, що ставить під загрозу збереження життя та здоровꞌя учасників освітнього процесу. Така ситуація вносить деструктив в організацію роботи закладу, призводить до неможливості організувати системний та якісний освітній процес. У звꞌязку із ситуацією, що склалася, на підставі рекомендацій департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради (лист від 17.01.2022 №62-12-4/2), рішення педагогічної ради школи від 17.01.2022 №6 з 17 січня 2022 року школа проводитиме освітній процес із застосуванням технологій дистанційного навчання до наступних рекомендацій.

Отже, ЗАВТРА, 18 січня учні 1-11 класів навчаються використанням дистанційних технологій. Працюємо за розкладом вівторка. Стежте за повідомленнями сайту та в класних групах Viber.