Вітаємо  Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим!

ДОРОГІ ДРУЗІ! КОЛЕГИ, УЧНІ, БАТЬКИ,

НАША ШКІЛЬНА РОДИНО!

Колектив Черкаської спеціалізованої  школи № 27 від щирого серця вітає Вас з прийдешніми святами  Нового Року та Різдва Христового!

Бажаємо  міцного здоров’я,  натхнення,  родинного щастя та добробуту. Хай затишним буде Ваш дім, здійснення надій та бажань, благополуччя і Божої благодаті!

Щиро віримо,  що 2022 рік стане черговим кроком на шляху до поліпшення життя, принесе мир і радість у кожну оселю, буде благодатним для України та кожного з Вас, подарує гармонію і стабільність, злагоду і благополуччя, впевненість у завтрашньому дні!

Хай Ваша праця завжди буде потрібною і корисною, а успіхи – вагомими та переконливими!

Нехай у Вашому житті буде безліч чудових можливостей і вдосталь сил та натхнення, щоб їх реалізовувати. Хай неодмінно здійсняться всі Ваші мрії та бажання!

Яскравого святкового настрою!

Вітаємо  Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим!

З найкращими побажаннями,

колектив Черкаської спеціалізованої  школи № 27