Міжнародний день людей з інвалідністю

Головне – людина, а не її інвалідність

3 грудня світова спільнота відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю.

3 грудня — Міжнародний день людей з інвалідністю.
Це не свято й не привід для поздоровлень. Головна мета цієї дати — закликати країни світу зробити все можливе для подальшої інтеграції людей з інвалідністю в життя суспільства, адже часто їхня дискримінація має як фізичні, так і соціальні бар’єри.

Інвалідність — не вирок. Люди з інвалідністю можуть стати і стають високоефективними членами суспільства, чудовими фахівцями своєї справи й по-справжньому життєрадісними людьми, якщо надати їм таку можливість.

Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з обмеженими можливостями. На їхню долю випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя.

Суспільству треба з розумінням ставитися до людей з обмеженими можливостями, їх не треба жаліти, а необхідно лише дати можливість працювати і бути ко  корисними.

Все, що для цього потрібно — увага до їхніх проблем кожного дня, а не лише сьогодні.