Місячник по краєзнавству продовжується

08.10.2021 р. місячник по краєзнавству продовжується… В 5-Б класі, кл. керівник Опішанська О.О., був проведений краєзнавчий урок “Мій край, мій народ, його минуле”. Учні дізнались про минуле Черкащини, сьогодення, здійснили відеоподорож “Мандруємо Черкащиною”. Ознайомились з видатними місцями Черкащини, закріпили інформацію в грі “Осінній ліс Черкащини”. Для учнів 10-А класу, кл. керівник Будаєва В.В., була проведена година екологічних роздумів “Нам з цією землею жити судилося”. Учні взяли участь в обговоренні проблем екології Черкас та Черкаської області, переглянули відеоролик “Екологічні проблеми Землі”, а також написали свої враження, роздуми, побажання щодо поліпшення екологічного стану міста Черкаси. Відобразили наглядно в вітрині “Я люблю місто Черкаси”, а також ознайомились з поезією черкаських письменників.
Дякую всім, до нових зустрічей!