Тиждень біології

З 20.09 по 24.09 в школі проходив тиждень біології, який розпочався з відкриття фотовиставки робіт учнів 10-11 класів “Коли тварини в біді…”.

Вчителі кафедри природничих наук Епова Л.Є., Шинкаренко Л.О., Строгалова О.М., Попова О.Б. провели нестандартні уроки, які стали не тільки джерелами нових знань, а і незабутніх вражень учнів! Море позитиву діти, вчителі та батьки отримали від спілкування з тваринами на виставці-знайомстві ” Мій домашній улюбленець”. Фундаторка благодійної організації “ДоброКіт” Тябут Я. провела уроки доброти, результатом яких стало долучення шкільної спільноти до допомоги безхатнім тваринам Черкас.

Завершився тиждень біології традиційною феєричною виставкою поробок з природних матеріалів “Барви осені” від учнів 1-5 класів. Дякуємо всім за активну участь і допомогу!