Медичний огляд школярів

До уваги батьків! Медичний огляд є обов’язковим для усіх учнів, що переходять до 5-го класу. Медичний огляд проводиться у консультативно-діагностичному відділенні дитячій поліклініці №3 за адресою: вул. О. Теліги, 4. Прийом учнів нашої школи буде проводитись упродовж двох днів  – 09 та 10 липня 2019 року.  Дата медичного огляду зазначена на кожному листі диспансеризації  індивідуально. Лікарі приймають з 9.00 до 13.00. Лабораторія працює з 8.00 до 9.00 . При собі обов’язково мати амбулаторну карту дитини, направлення та бланк для результатів аналізу крові. Педіатр приймає вже після всього огляду  з 9.00 до 13.00. У листі диспансеризації обов’язково має бути зазначена група здоров’я та група з фізичної культури, підпис та печатка лікаря.

З цього року обов’язковим є медичний огляд і для учнів 2-11-х класів. Батькам разом з дітьми потрібно звернутися до лікаря сімейної практики та оформити довідку про стан здоров’я дитини із зазначенням групи здоров’я та групи з фізичної культури.

Нагадуємо, що батьки першокласників мають принести у школу медичну форму №086-1/0.