Тиждень книги

З 18 березня по 22  березня 2019 року  в рамках Всеукраїнського тижня дитячої та юнацької книги, в школі проходив тиждень книги: « Зверни своє серце до книг… немає нічого вище книг».

Clip_2

Початок тижня пройшов під  гаслом:  «Книжковий дім – чудовий дім, завжди для всіх відкритий він».    Була представлена презентація книжкової виставки – реклами : « Книги, що знають УСЕ» (довідкові видання ). Бібліотекар Засоріна  Н,О.  провела дегустацію книжкових новинок: « Давай познайомимось ! Я – нова Книга!» для учнів 2- 4 кл.

В шкільній бібліотеці  відбувся конкурс « Книгоманія – 2019»  серед учнів 7-х класів:

Учасники продемострували свої знання з  української та зарубіжної літератури, цікаво і змістовно представили    « Щоденник читача», в якому  записані книги,які вони прочитали  протягом місяця ,оформили яскраві іллюстрції  до прочитаних книжок, записані відгуки на книги.

Переможці конкурсу :» Книгоманія – 2019»

Чернявська Вероніка 7 –А кл.,  Чередніченко Софія  7 –А кл.,  Андрущенко Діана  7 –Б кл.,  Глух Нікіта  7 –В клас.

Clip_3

Для учнів 1-2 класів було проведено  бібліомарафон : « Казкові герої завітали в гості!» Герої – Попелюшка та Дюймовочка провели цікаві, пізнавальні ігри серед учнів, шукали вихід з книжкового лабіринту, відгадували загадки.

Для учнів 5- х класів  була проведена гра: «Літературний кошик народної мудрості»

Для учнів 2 -6 класи  організовано   інформаційно- пізнавальне довкілля: « Про те, як створювались книги», проект : « Бережіть Книгу  -вона твій вірний друг і порадник!»»

Учні 4-х класів взяли активну участь в  презентації книг – ювілярів 2019 року.

Clip_5

Під час проведення тижня відбулись зустрічі з черкаськими  письменниками і поетами .

Зацікавила учнів поезія черкаського поета  О. Юріним  , учні з великим задоволенням слухали  поета, відбувся  жвавий діалог між учнями 10-х класів  та поетом про творчість , взаємовідносини між   людьми та  роль літератури в сучасному житті.

Clip_6

Для учнів 6-х класів  відбулась презентація книги О. Железняк «Таємниці козацького міста»

Протягом тижня діяла акція:  « Подаруй бібліотеці книгу з власним автографом!», «Приведи друга до бібліотеки!»

Clip_7