Перші кроки до шкільної бібліотеки

14 – 15 лютого в шкільній бібліотеці, для учнів 1- х класів, була проведена бібліотечна година:

«Перші кроки до шкільної бібліотеки».

Учні ознайомились з шкільною бібліотекою, з правилами поводження з  книгою, з правилами бібліотеки та читання. Отримали практичні навички самостійного добору літератури на стелажах за допомогою поличних розділювачів.   Першокласники взяли активну участь  в розгадуванні загадок  казкових героїв, згадали відомі народні казки, прочитали  народну казку  «Ріпка», провели гру : «Витягни ріпку».

Бібліотекар ознайомила учнів з дитячими журналами, які отримує шкільна бібліотека: « В гостях у казки», «Смайлик», «Кузя», «Маленький розумник»,  «Барвінок», «Граючись, вчимося». Учні дали обіцянку бути активними читачами шкільної бібліотеки, поважати та цінувати книгу –   як символ Мудрості, Істини, Знань.

viber image4 viber image5