Книга – ювіляр 2019 року : «Країна Сонячних зайчиків» В. Нестайка

11 лютого бібліотекар Засоріна Н.О та кл. Керівник 4 –А класу провели урок позакласного читання: «Книга – ювіляр 2019 року : «Країна Сонячних зайчиків» В. Нестайка», якій виповнюється 60 років.

Учні переглянули слайд – презентацію: « Всеволод Нестайко – сонячний письменник дитячої літератури». З  яскравих сторінок презентації діти познайомились  з родиною Нестайків, дізналсь про життєвий і творчий шлях письменника. Учні класу  розповідали про цікаві факти з життя письменника.

viber image

Дядик  Дмитро – змістовно і цікаво розповів про  нелегке  дитинство письменника,    майстерно  виконав свої малюнки до творів письменника.

viber image3

Бібліотекар  Засоріна Н.О.  провела гру: «Сонячний зайчик запитує..», учні продемонстрували свої знання прочитаного , висловлювали свої думки та враження від вчинків героїв книги «Незнайомка в країні Сонячних зайчиків» .  Визначені самі уважні читачі  ювілейної книги – Дядик Дмитро., Кузьмінська Аліса., Дибський Ілля., Гребнєв Нікіта., Гурін Євгеній,  Ломохов Даніїл, Харченко Анастасія.

Учні класу підготували яскраві малюнки: «Твори  В. Нестайка – очима дітей».

Невід`ємною частино заходу став перегляд  літератури: « Сонячна усмішка в казковому світі», на якому були представлені книги різних видавництв і різних років видання, що є в фонді шкільної бібліотеки. Книжки Нестайка користуються великим попитом серед читачів шкільної бібліотеки, адже його твори добрі, світлі, мудрі., щирі.  Світ книги В. Нестайка – золоте мереживо сяйва кожного з нових поколінь!

viber image2