Олімпійський урок

4 жовтня для учнів кількох класів нашої школи пройшов Олімпійський урок. Провели його тренер з кульової стрільби Чепурна  Наталія Юріївна та член збірної України з цього ж виду спорту, майстер спорту міжнародного класу, чемпіон України з 2014 по 2017 рік, бронзовий призер чемпіонату Європи 2016 року, випускник нашої школи 2015 року Дмитро Омельяненко.

Учні 5 – 8 класів  на власні очі побачили мішені, дізналися про правила проведення змагань, потримали в руках справжні дуже важкі гвинтівки, з якими виступав на змаганнях наш земляк-чемпіон (скромність якого, до речі,  вразила всіх присутніх).

Приємно, що Дмитро знайшов можливість, незважаючи на щільний графік тренувань, відвідати рідну школу й познайомити дітей з таким цікавим видом спорту.  Зичимо успіхів спортсмену й будемо вболівати за нього на наступних змаганнях!

DSC_4255 DSC_4267 DSC_4283 DSC_4331