Зустріч з письменниками

В рамках Книжкового фестивалю, який проходив  в Черкасах з 20 квітня по 22квітня до нашої школи завітали відоміий  дитячий  поет, прозаїк та казкар: Сашко  Дерманський,   та  українська письменниця й журналістка  Ярина Каторж.

Дитячий письменник  Сашко Дерманський  зустрівся  з учнями 2-4 кл.  В ході зустрічі учні читали вірші письменника,   задавали цікаві питання ,  інсценували  вірші ,  відповідали на питання вікторини «Дивовижний світ  героїв Сашка Дерманського».  Учні підготували яскраві малюнки, які

були розміщені на стенді «Розмалюю я героя»

STC_5394 STC_5400 STA_5409STC_5407

Ярина Каторож презентує свій роман «Стожар». Учні 6-х класів з цікавістю слухали  молоду письменницю, яка пише свої твори в жанрі фентезі.  Відбувся цікавий діалог з учнями, задавали безліч цікавих питань. Учні зацікавились творами письменниці, купили книжки, а роман « Стожари» був подарований  шкільній бібліотеці.

Телефон 13.02.18 474 Телефон 13.02.18 476 Телефон 13.02.18 478Телефон 13.02.18 472