Турнір юних знавців фінансової грамотності

Нещодавно в нашому місті проходив Перший регіональний турнір юних знавців фінансової грамотності та популяризації фінансових знань. Команда нашої школи «Теодор Драйзер», за керівництвом  Епової Лариси Євдокимівни,   посіла 1 місце.

img_007_26

У складі команди були учні 11-А класу. Цей  турнір складався з двох турів. У першому усім учасникам потрібно було зробити відео-презентацію своєї команди  і презентацію на тему, що випала при жеребкуванні. У цьому турі ми зайняли 2 місце.

img_014_15

Наступним кроком було зробити кожному учаснику нашої команди доповідь на певну тему з фінансової грамотності. Другий тур проходив в Черкаському інституті банківської справи. Саме там за результатами напружених змагань у півфіналі, визначилися 3 команди фіналістів:

1. Команда «Золотий запас».
  2. Команда «Теодор Драйзер».
  3. Команда «МаксимуМ».

У фіналі була запекла боротьба, у ході якої команда нашої школи перемогла.

img_001_41

Вітаємо переможців!