Толерантність в сучасному світі

16 листопада 2017 року практичним психологом Шестопаловою Т.В., соціальним педагогом Поповою О.Б.  та завучем з виховної роботи Шевченко І.М. були проведені різноманітні заходи з нагоди Міжнародного дня толерантності.

Так, в 6-Б, 9-Б, 10-А та 11-Б були проведені заняття на тему “Толерантність в сучасному світі“.

Учні 6-Б, 6-В, 7-В, 8-Б, 9-Б, 10-А та 11-Б прийняли участь в опитуванні “Що таке толерантність“.

Пропонуємо вашій увазі деякі результати проведеного опитування. Отже, учні нашої школи вважають, що толерантність – це:

•  – терпимість до інших людей незалежно від раси, статі, культури, соціального статусута ін.
  •  – думати не тільки про себе, а і про інших.
  •  – повага до іншої людини, яка проявляється в тому, що ти приймаєш людину такою, якою вона є, не намагаючись її змінити чи зламати.
  •  – це прояв вихованості, інтелегентності, кільтурності.
  •  – я думаю, що її немає в світі, бо кожен думає тільки про вигоду для себе, а не для інших. Люди такі були і будуть, бо завжди порозумітися неможливо. У кожного своя думка.
  •  – це коли людина сприймає світ таким, як він є.
  •  – мудрість
  •  – коли ти терпиш співбесідника навіть тоді, коли він тобі неприємний. Коли ти уважно вислуховуєш все, що він тобі говорить, щоб проявити до нього повагу.
  • – невтручання в те, що вас не стосується.
  •  – вміння вийти з важкої ситуації без бійок, мати терпіння в розмові.
  •  – акуратність, щедрість, дружба, справедливість, чесність.
  •  – здатність спрійматі без агресії думки, які відрізняються від твоїх власних. Це терпіння до чужого способу життя.
  •  – гарне ставлення до інших людей, не таких, як я.
  •  – антонім егоїзму.
  •  – надання іншим права жити відповідно до їх власного світогляду.

Крім того, на стенді психологічної служби школи розміщена інформація, яка нагадує про цей день у світі та розповідає дітям про те, що таке толерантність.

IMG_20171116_153758-1_новый размер