Майбутнім першокласникам
Зворотній звязок
Школа раннього розвитку
Нова українська школа
Календар навчання
Сторінка медичної сестри
Протидія булінгу

ХYIII Міжнародний конкурс з української мови ім.Петра Яцика

У  І (шкільному) етапі ХYIII Міжнародного конкурсу з української мови ім.Петра Яцика  в Черкаській спеціалізованій школі № 27 взяло участь 629 осіб.

Традиційно Ден20171109_083712_новый размерь української писемності та мови в Черкаській спеціалізованій школі №27 розпочався з урочистої лінійки, яку підготували і провели учні 11-х класів під мудрим керівництвом учителя української мови та літератури Вдовенко Л.І.. Одинадцятикласники у цікавій та доступній формі розповіли, чому День української писемності та мови відзначається щорічно 9 листопада в день вшанування пам’яті Преподобного Нестора-Літописця – послідовника творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія.

О 9.00 годині розпочався І (шкільноий) етап ХYIII Міжнародного конкурсу з української мови ім.Петра Яцика. Переможцями конкурсу стали: Повшенко Софія (5-Аклас),  Гула дарина (6-Б клас) Мошенський Дмитро (7-В клас), Клочкова Елизавета (8-А клас), Балабан Софія (9-А клас) Костюк Олександра (10-Б клас), Мельникова Майа (11-А клас).

Учні 6-8 класів охоче взяли участь у конкурсі стіннівок на таку тематику: «Бринить, співає рідна мова», «Найпоширеніші помилки в українській мові», «Видатні мовознавці». Під час виготовлення газет школярі продемонстрували не лише знання рідної мови, а показали свої творчі здібності.

На великій перерві старшокласники провели каліграфічну хвилинку «Кращий писар» для учнів 5-х класів.

Шестикласники взяли участь у конкурсі файнвордів, під час якого продемонстрували знання лексичного складу української мови.

Учні 7-х класів стали учасниками квесту «Країна Морфологія».20171109_085347_новый размер

На восьмикласників чекали веселі завдання під час КВК «Від слова до слова – весела розмова».

Учні 9-х класів взяли участь в інтелектуальній грі «Із витоків української писемності», проведеній спільно вчителями української мови і літератури та історії.

 «Заговори, щоб я тебе побачив» – під таким гаслом зібралися за  круглим столом учні 10-х класів, їхні вчителі української мови та класні керівники.

Учні 11-х класів підготували, провели і перевірили диктант для вчителів.

У бібліотеці була обладнана тематична виставка «Ти наше диво калинове, кохана материнська мово».

20171109_114206_новый размер

Окрім зазначених вище заходів,  в День української писемності та мови в Черкаській спеціалізованій школі № 27 проходила акція «Говоримо українською». Вихованці закладу намагалися спілкуватися українською мовою не лише на уроках, а й під час перерв у неформальній обстановці. До акції долучилися і учні класів, у яких викладання базових предметів ведеться російською мовою.

Заходи, приурочені вшануванню рідної мови, проходили протягом усього дня, що дало можливість охочим школярам взяти участь у конкурсах на кращого знавця рідної мови, виявити власні творчі обдарування.

20171109_101656_новый размер

Єдина школа
Віртуальна вчительська
НМТ
Асинхронне навчання
Дистанційне навчання
Інформація для переселенців
Вибір на користь України
Платні освітні послуги
Корисні посилання