Зустріч з Мариною Павленко

17 жовтня до нас у гості завітала українська поетеса, письменниця, художниця, науковець, педагог – Марина Павленко. Член національної спілки письменників України. Автор збірок поезій: «Бузкові зошити» (1997), «Час-папороть», «Душа осики», романів для підлітків «Русалонька із 7-В…», книги казок «Півтора бажання (Казки старої Ялосоветиної скрині)», повістей-казок «Домовичок з палітрою», «Домовичок повертається», повістей «Миколчині історії», «Чи шкідливо ходити покрівлями гаражів?». Як художник-ілюстратор Марина Павленка стала відома завдяки оформленню видань своїх творів.

Учні 4 і 5 класів із задоволенням  слухали  перекази творів авторки.

Не менш цікавими  були і запитання до Марини Павленко.

Наприкінці зустрічі діти подарували авторці ілюстрації до творів та подаруночки, виготовлені власноруч. Марина Степанівна обіцяла підтримувати зв’язок з учнями і обов’язково завітати ще не один раз.

DSC05039_новый размер DSC05040_новый размер DSC05049_новый размер