У Черкаській спеціалізованій школі №27 I-III ступенів ім. М.К. Путейка у рамках загальнонаціонального спортивного проєкту “Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч” проходять змагання між учнями 9-11 класів.

Черкаська спеціалізована школа №27 I-III ст. ім. М.К.Путейка офіційно долучилась до загальнонаціонального проєкту “Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч”. Цей проєкт — це більше ніж змагання. Це можливість випробувати свої сили, працюючи разом як команда. Адже спорт сприяє не лише фізичному здоров’ю, але й формує міцний командний дух. Це час підняти наш національний прапор високо та відчути гордість. У змаганнях беруть участь 4 команди у склад яких входять учні 9-11 класів. Учасники вже випробували свої сили у таких видах спорту, як волейбол та баскетбол. Змагаючись учні проявили справжній командний дух та лідерський потенціал.