Всесвітній день безпеки в інтернеті у Черкаській спеціалізованій школі №27 I-III ступенів ім. М.К. Путейка.

Метою Дня безпеки в Інтернеті є поширення знань про безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій. Відповідні заходи проходять у всьому світі з метою привернення уваги громадськості до важливості створення безпечного Інтернет простору. Не винятком стали і учні 1-11 класів у Черкаській спеціалізованій школі 27 I-III ст. ім. М. К. Путейка. Під час виховних годин класні керівники обговорила з учнями питання безпечного веб-серфінгу та звернула увагу на основні «пастки» Інтернету, які чатують на недосвідчених користувачів. Діти покращили свої знання щодо найбільш актуальних інтернет-небезпек та сформували навички захисту себе та особистої інформації у мережі. А також відбулось змагання ерудитів “Кібербезпека. Безпечний інтернет”, де учні складали пазл, розгадували головоломки, складали зі слів речення, шукали заховані слова, визначали правильні та хибні твердження, намагалися знайти заховані слова в хмаринці, шукали правильні відповіді на запитання та поєднували пари слів і все це для того, щоб дізнатися 10 правил безпечного поводження в інтернеті.