Черкаська спеціалізована школа 27 I-III ст. ім.М.К.Путейка доєдналась до акції “Діти Черкас проти насильства” у рамках Всеукраїнської кампанії “16 днів проти насильства””

Черкаська спеціалізована школа 27 I-III ст. ім.М.К.Путейка доєдналась до Всеукраїнської кампанії “16 днів проти насильства”. У рамках Програми соціального захисту дітей у місті Черкаси стартувала акція “Діти Черкас проти насильства”.
“16 днів проти насилля” – це глобальна кампанія, яка триває з 25 листопада (Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок) до 10 грудня (Міжнародний день прав людини). Ця ініціатива спрямована на привертання уваги до проблеми насильства щодо жінок та дітей та сприяння обговоренню та прийняттю заходів для подолання цього соціального явища.
#16Days, #EndViolence, #OrangeTheWorld