001

Школа № 27 була створена в 1981 році. В 1985 році Постановою Ради Міністрів УРСР № 402 від 14 листопада І985 року школі було присвоєно ім’я М.К.Путейка, героя Великої Вітчизняної війни.

За роки існування в школі склався міцний колектив талановитих вчителів, які докладають багато зусиль для підвищення рівня знань дітей, володіють глибокими педагогічними знаннями, надбанням національної та світової культури, здатні до творчих нестандартних рішень, готові до роботи в нових умовах, постійно працюють над собою, не спиняються на досягнутому.

Головна мета школи: через гуманізацію та демократизацію навчально-виховного процесу, особистісно зорієнтоване виховання забезпечити умови для формування творчої особистості, її духовного та фізичного самовдосконалення та інтелектуального розвитку.

Пріоритетними напрямками в роботі педколективу є гуманізація та гуманітаризація освіти, які передбачають зміцнення зв’язку навчання з витоками національної культури, з гуманітарними традиціями людства. Разом з тим робота школи спрямована на збагачення учнів повноцінними знаннями з науково- природничих та інших дисциплін, залучення вчителів до перспективних моделей педагогічного мислення (прагнення до постійного оновлення знань і творчого пошуку, зорієнтованого на особистість учня), управління якістю освіти, нових інформаційних технологій та освітнього моніторингу. В спеціалізованій школі створені сприятливі умови для всебічного розвитку учнів, для формування в учнів механізмів саморозвитку, самовиховання з урахуванням максимального виявлення індивідуальних здібностей кожного учня, для підготовки їх до вступу у вищі навчальні заклади.

Загальноосвітня школа I-III ст. №27 ім.М.К. Путейка реорганізована в спеціалізовану школу №27 ім. М.К. Путейка розпорядженням голови Черкаської обласної державної адміністрації від 1 жовтня 2001 року №400, переіменована у Черкаську спеціалізовану школу №27 ім. М.К. Путейка Черкаської міської ради Черкаської області рішенням Черкаської міської ради від 20.01.2005 №7-150. У навчальному закладі здійснюється гуманітарний профіль навчання, поглиблене вивчення англійської мови та літератури.

Учні — активні учасники районних, обласних олімпіад з базових дисциплін, конкурсів, змагань.

Напрямки виховної роботи:

-військово-патріотичне виховання;

-розвиток творчо обдарованих особистостей через

-систему колективних творчих справ;

-правове виховання;

-трудове виховання;

-самоврядування.

40 років Черкаська спеціалізована школа №27 I-III ступенів ім. М. К. Путейка Черкаської міської ради Черкаської області надає гарну освіту  своїм випускникам і виховує їх.

Наша школа має на меті надати освіту дітям за допомогою новітніх технологій, високого професіоналізму вчителів та всеоб’ємлючої турботи про дітей.

Для нас важливо надати не тільки якісні знання, але й розвити таланти дітей за допомогою різноманітніх позакласних заходів та секцій, екскурсій та гуртків.

Учні нашого навчального закладу постійно посідають призові місця у міських олімпіадах та конкурсах, беруть активну участь у самоврядуванні та позашкільних заходах.

Головна задача школи — сформувати дітей не тільки освіченими, а й високопорядними людьми. Учні та батьки відповідають любов’ю та теплом на нашу турботу.