Крок до перемоги

БЛАГОДІЙНИЙ ЗБІР ДЛЯ ВІЙСЬКОВИХ🇺🇦

Шановні учні, батьки, вчителі та співробітники!
Хочемо оголосити про відкриття благодійного збору на підтримку наших справжніх героїв – військовослужбовців, які віддають своє життя заради нашої безпеки та миру. Ці люди захищають наш з вами спокій і зараз у нас є можливість висловити їм нашу вдячність та підтримку.
Зібрані кошти будуть використані на придбання необхідних речей для військових, які перебувають на передовій. Ми віримо, що наша спільна допомога зможе полегшити їхнє життя та показати, що ми підтримуємо їх на кожному кроці.
Благодійний збір триватиме з 1 по 8 вересня у головному вестибюлі нашої школи. Будь-яка ваша пожертва матиме велике значення. Разом ми можемо зробити велику справу!
З найкращими побажаннями, Адміністрація Черкаської спеціалізованої школи № 27 I—III ступенів ім. М.К. Путейка.