Вчителі іноземної філології

Бєлоусова Людмила Іванівна
Кваліфікаційна категорія «спеціаліст першої категорії»
Сертифікат про проходження онлайн- курсу для вчителів початкової школи (2018)
Сертифікат про проходження підготовки та ознайомлення з Навчальними програмами НУШ та Кембриджською шкалою життєвих компетентностей на онлайн платформі НУШ (2020)
Сертифікат про проходження тестування на національній онлайн-платформі Дія « Цифрова освіта».Рівень цифрової грамотності: високий С1 (2021)
Гавохіна Валентина Георгіївна
Кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії»
Звання «старший учитель»
Свідоцтво про підвищення кваліфікації вчителів іноземної мови (англійська мова) (2021)
Сертифікат про проходження спеціалізованої підготовки до викладання іноземної мови у 1-4 класах Нової української школи (2021).
Сертифікат про проходження тестування на національній онлайн-платформі Дія. Цифрова освіта. Рівень цифрової грамотності: середній В1 (2021).
Зубова Тетяна Володимирівна
кваліфікаційна категорія “ спеціаліст вищої категорії “
педагогічне звання “ старший вчитель “
сертифікат про участь в конференції “ Macmillan Education”
сертифікати про участь в семінарах та онлайн тренінгах “ Dinternal Education”.
Іванова Зоя Володимирівна
Касьян Тетяна Миколаївна
Кваліфікаційна категорія « спеціаліст вищої категорії»
Сертифікати професійного тесту для викладачів англійської мови Cambridge English Language Assessment TKT (Teaching Knowledge Test) ,які є підтвердженням кваліфікації вчителя англійської мови.
Cambridge English Language Assessment TKT Module 1 Band 3
Сертифікат про проходження підготовки до роботи в умовах у 1-2 класах НУШ (2018).
Сертифікат про проходження підготовки до викладання іноземної мови у 3-4 класах НУШ(2019).
Сертифікат про завершення навчання за програмою підвищення кваліфікації педагогічних працівників «Антикризовий національний онлайн-EdCamp 2020: школа зараз і у «світі після» (13-17 квітня)» (2020).
Сертифікат про проходження тестування на національній онлайн-платформі Дія. Цифрова освіта. Рівень цифрової грамотності: високий С1 (2021).
Лауреат XXІV виставки «Зернини досвіду – 2017» та XXV виставки «Зернини досвіду – 2018».
Участь у програмі GoCamp – спільного проекту Міністерства освіти та науки України, Британської Ради в Україні та громадської організації GoGlobal (2017-2019).
Лимар Валентина Анатоліївна
Нечитайло Тетяна Іванівна
Кваліфікаційна категорія «спеціаліст першої категорії».
Сертифікат про проходження підготовки до роботи в умовах Нової української школи (2018).
Сертифікат про проходження підготовки до викладання іноземної мови у 1-2 класах Нової української школи (2018).
Сертифікат про проходження підготовки до викладання іноземної мови у 3-4 класах Нової української школи (2019).
Сертифікат про проходження підготовки та ознайомлення з Навчальними програмами НУШ та Кембриджською шкалою життєвих компетентностей (2020)
Сертифікат про організацію участі учнів у міжнародних освітніх конкурсах «Олімпіс 2018».
Пашкова Ірина Володимирівна
Кваліфікаційна категорія «спеціаліст першої категорії».
Сертифікат професійного тесту для викладачів англійської мови Cambridge English Language Assessment TKT (Teaching Knowledge Test),які є підтвердженням кваліфікації вчителя англійської мови (2019).
Cambridge English Language Assessment TKT Module 1 Band 3
Сертифікат про участь у міжнародному пілотному проєкті «Сезон миру і порозуміння» (2020)
Сертифікат про участь у проєкті «Швидкий старт» (2021)
Шевченко Юлія Олексіївна
Кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії».
Сертифікат учасника у програмі GoCamp – спільного проекту Міністерства освіти та науки України, Британської Ради в Україні та громадської організації GoGlobal (2017).
Сертифікат учасника у ІІ етапі проекту «Найбільший урок у світі» та підтримку Глобальних цілей сталого розвитку (2018).
Сертифікат професійного тесту для викладачів англійської мови Cambridge English Language Assessment TKT (Teaching Knowledge Test), які є підтвердженням кваліфікації вчителя англійської мови (2019).
Cambridge English Language Assessment TKT Module 1 Band 4
Лауреат XXV виставки «Зернини досвіду – 2018» та XXVI виставки «Зернини досвіду – 2019».
Сертифікат екзаменатора з перевірки завдань відкритої форми в сертифікаційних роботах ЗНО КРЦОЯО (2019).
Сертифікат про підвищення кваліфікації під час спецкурсу «Діджитал-інструменти для дистанційного навчання» від Національного центру «Мала академія наук України» (2021).
Ярмоленко Олена Павлівна
Кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії».
Участь у програмі GoCamp– спільного проекту Міністерстваосвіти та науки України,Британської Ради в Україні та громадськоїорганізаці ї Go Global (2017-2019).
Cambridge English Language Assessment TKT Module 3 Band 3
Сертифікат про проходження підготовки до викладання іноземної мови у 1-4 класах Нової української школи (2021).
Сертифікат екзаменатора з перевірки завдань відкритої форми в сертифікаційних роботах ЗНО КРЦОЯО (2020).
Сертифікат про проходження підготовки до роботи з курсом SMRT Training від Canadian College of English Language.
Сертифікат екзаменатора з перевірки завдань відкритої форми в сертифікаційних роботах ЗНО КРЦОЯО 2020.