Протидія торгівлі людьми

Торгівля людьми – це частина транснаціонального організованого злочинного світу.

Протягом останніх років інтенсивність цих злочинів постійно зростає. Наявна інформація свідчить, що Україна належить до групи країн, з яких торгівці людьми шляхом шахрайських дій вивозять людей з метою примусової праці та примусової проституції до країн Європи, Близького Сходу та Азії. “Станція призначення – Життя” – це півгодинний навчальний фільм, який висвітлює проблеми торгівлі людьми та її складові частини: методи вербування, транспортування та типові форми експлуатації людей в умовах сучасного рабства. У фільмі також надано інформацію щодо легального та нелегального перебування за кордоном з метою навчання, праці та відпочинку.

Навчальний фільм рекомендований Міністерством освіти та науки України для перегляду учням загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів України, педагогам, викладачам та батькам.