Пришкільний табір “Мрія”

З радістю повідомляємо про успішне завершення роботи пришкільного табору “Мрія”, який відбувся цього літа на базі Черкаської спеціалізованої школи #27 І-ІІІ ступенів ім. М. К. Путейка Черкаської міської ради Черкаської області. Табір працював з 03.06.2024 р. по 20.06.2024р., і за цей час ми змогли подарувати дітям багато яскравих емоцій та незабутніх вражень.
У таборі було організовано різноманітні заходи, які сприяли всебічному розвитку дітей.

Протягом перебування у таборі діти:
– Розвинули свої творчі здібності та навички командної роботи.
– Зміцнили своє здоров’я та фізичну форму завдяки активним іграм та змаганням.

Висловлюємо щиру подяку всім вчителям, вихователям та організаторам табору “Мрія” за їхню відданість і старанність. Завдяки вам наші діти змогли провести час з користю, радістю та задоволенням.

Ми також дякуємо батькам за довіру та підтримку. Сподіваємося, що наступного року табір “Мрія” знову зможе порадувати ваших дітей цікавими програмами та активностями.З радістю повідомляємо про успішне завершення роботи пришкільного табору “Мрія”, який відбувся цього літа на базі Черкаської спеціалізованої школи № 27 І-ІІІ ступенів ім. М. К. Путейка Черкаської міської ради Черкаської області. Табір працював з 03.06.2024 р. по 20.06.2024р., і за цей час ми змогли подарувати дітям багато яскравих емоцій та незабутніх вражень.

Протягом перебування у таборі діти:
– Розвинули свої творчі здібності та навички командної роботи.
– Зміцнили своє здоров’я та фізичну форму завдяки активним іграм та змаганням.

Переглянути презентацію